Plasmaterapie

Plasmaterapie

Plasmaterapie je převratná metoda v regeneraci a omlazení pokožky. Kolagenní vlákna s věkem atrofují, aktivita fibroblastů (buňky, které produkují kolagen) klesá a pokožka ztrácí pevnost. Naše krevní plasma, obsahující krevní destičky, bílé krvinky, růstové faktory a kmenové buňky, dokáže fibroblasty opět nastimulovat k tvorbě kolagenu a tím navrátit pleti pružnost. Zároveň se využívá ke korekci jizev či ke stimulaci růstu vlasů, je i vhodným doplňkem dalších zákroků (např. po ošetření frakčním laserem apod.). Velkou výhodou je, že se jedná o materiál tělu vlastní, takže nemůže dojít k nežádoucí alergické reakci.

Pro lokality, kde potřebujeme získat navíc objem (hřbety rukou, lokality s větším množstvím vrásek…) můžeme použít plasmu obohacenou o kyselinu hyaluronovou.

Plasmou můžeme ošetřit jakékoli místo na těle, nejvíce se využívá v oblasti obličeje, krku a dekoltu, pomáhá při nadměrné ztrátě vlasů, korigovat můžeme hřbety rukou, kruhy pod očima, jizvy…

Při ošetření je nejprve do speciální zkumavky odebráno malé množství krve, která se odstředí a dojde k oddělení plasmy, bohaté na krevní destičky (Platelet Rich Plasma – PRP). Ta je pak injekčně aplikována buď plošně formou mezoterapie či na konkrétní místo jako výplňový materiál. Kůže je před aplikací znecitlivěna anestetickým krémem.

Ideálně ošetřujeme 3x vždy po měsíci, cílem je pružná, vyhlazená a projasněná pleť.

Navštivte nás

Nedvědovo nám. 3, Praha 4

Zavolejte nám

+420 734 480 916

Napište nám

recepce@lasermed.cz