Frakční resurfacing

Frakční resurfacing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Laserový zákrok, který vám během jednoho sezení odstraní hnědé skvrny, vyhladí jizvy, vrásky a vypne kůži. Působením laserového paprsku dochází také k dlouhodobé stimulaci tvorby kolagenu, což dodává pleti mladistvý vzhled.

Metoda využívá tzv. ablačních laserů, jako je CO2 laser a erbiový laser. Tyto lasery šetrně odpaří svrchní vrstvy pokožky, a tím dosáhnou obnovení povrchu kůže.

Resurfacing lze použít k ošetření jizev po neštovicích nebo akné, k vyrovnání hlubších vrásek, zhrublého povrchu kůže nebo odstranění hnědých skvrn a nerovnoměrného barevného odstínu kůže. Vynikající je k vyhlazení vrásek kolem očí, nad kořenem nosu a na horním rtu. Dokáže Vás zbavit i povolené kůže očních víček, krku, dekoltu a tváří.

Výhodou ošetření frakčním laserem je ošetření pouze určitých ploch kůže, kdy část kůže zůstává zcela nedotčena. Urychlí se hojení a vy se můžete dříve vrátit k běžným aktivitám.

Bezprostředně po ošetření je kůže zarudlá, může být přítomen mírný otok (měl by vymizet do 24-48 hodin po zákroku). Ošetřené místo je začervenalé, mírně mokvá a posléze zasychá ve stroupky. Pro dobré hojení je třeba respektovat několik pravidel. Večer v den zákroku je možné ošetřené místo opatrně osprchovat, po osušení doporučujeme v tenké vrstvě aplikovat Cicabio krém (Bioderma) nebo zasypat pudrem (dětský – nejlépe Johnson´s s kyselým pH 5,5, event. Septonex nebo Framykoin). Stroupek, který se většinou druhý až třetí den začne tvořit, je dobré občas promazat, aby nepřeschl a neodloučil se příliš brzy. Hojení by mělo proběhnout spontánně, v žádném případě nestrhávejte stroupek násilím, což by mohlo vést k jizvení.

Stejně jako při jiných laserových zákrocích je nutné chránit ošetřená místa před slunečním zářením a používat ochranné krémy s vysokým UV filtrem (50+) minimálně po dobu dvou měsíců.

Navštivte nás

Nedvědovo nám. 3, Praha 4

Zavolejte nám

+420 734 480 916

Napište nám

recepce@lasermed.cz